O czym jest nasz blog?

Babyvital to blog parentingowy i lifestylowy, który ma pokazać przemyślenia i codzienne zmagania młodej mamuśki. Uwielbiam macierzyństwo i chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi młodymi matkami. Mam nadzieję, że publikowane tutaj rady ułatwią wam wychowanie maleństwa, a babskie notatki staną się odskocznią od rodzicielskich obowiązków.

ja i maciek

Babyvital ma pokazać, że bycie mamą nie musi wiązać się z zatraceniem własnych pasji. Mojego Mańka traktuję jak idelnego towarzysza wszystkich życiowych przygód. Jesteśmy nierozłączną parą i nie wyobrażam sobie, że nie uczestniczyłby w każdej mojej porażce i sukcesie. Wiem, że młode Polki nie tylko dziećmi żyją, dlatego stworzyłam rubryki, w których będę pisała o kobiecych rozterkach i problemach. Znajdziecie tutaj wiele porad jak zadbać o swoją duszę i ciało, a przede wszystkim jak poczuć się dobrze we własnej skórze.

Kto tworzy Babyvital?

Maja – to JA 🙂 zakręcona mamuśka, szukająca kompromisu pomiędzy marzeniami, a rodzicielskim życiem. Będę dzielić się z wami swoimi porażkami i sukcesami w wychowaniu Mańka. Nie zapomnę też o wszelkich kwestiach około rodzicielstwa czyli pracy, urodzie, miłości i rodzinie.

Maciek – Maniuś, Maniek, Maniutek – to mój 4 letni syn 🙂 oczko w głowie mamusi i tatusia. Kocham go nad życie i to on był główną inspiracją stworzenia tego bloga. Nie będzie tutaj nic pisał bo jeszcze nie potrafi. Jednak stanie się skutecznym doradcą mamusi w dobieraniu idealnych tematów na notki dla was.

Magda – siostra, ciocia i przyjaciółka w jednym 🙂 Człowiek orkiestra, zawsze pomocna i przepełniona pozytywną energią. Mam nadzieję, że tchnie odrobinę świeżości i tematów niezwiązanych z dziećmi dla kobiet, które jeszcze o macierzyństwie nie myślą.

To tyle o naszej zgranej paczce 😉

Maja Olszewska

Blogująca Mama

Szczęśliwa mama i kobieta realizująca się w życiu codziennym. Babyvital to moja największa pasja i odskocznia od obowiązków i trosk. Na co dzień jestem pracownikiem małej lokalnej firmy.

OSTATNIE WPISY

O NAS

Tworzymy team idealny – Wy uwielbiacie moje wpisy i coraz częściej polecacie je dalej i dalej ;) Uwielbiam pisać o wychowywaniu dzieci, życiu ale przede wszystkim o modzie dziecięcej i tych małych, słodkich ubrankach.